Domů Průmysl Výroba plastů: Rozmanitá nabídka plastových polotovarů

Výroba plastů: Rozmanitá nabídka plastových polotovarů

-

Plastové polotovary, desky a hotové díly jsou používány v řadě různých odvětví nejen průmyslu. Díky široké nabídce najdete to pravé, co potřebujete. Všechny výrobky jsou ve vysoké kvalitě a bezpečné.

Výroba plastů

Výroba plastů je udržována na špičkové úrovni. Proces je neustále inovován na základě dlouholetých zkušeností a lze ho snadno přizpůsobit rozmanitým požadavkům klientů. Receptury obsahují výhradně stabilizační aditiva. Nenajdete v nich těžké kovy, změkčovadla, freony, silikon, PCB. Produkty jsou tak nezávadné pro potraviny a vhodné pro pitnou vodu. Spolehlivý výrobce plastových desek vám nabídne ty nejlepší produkty ve vysoké kvalitě.

Výrobce plastů

Spolehlivý výrobce plastů, který vám dodá potřebné výrobky, je rozhodně společnost Mepla s.r.o. Díky dobře vybavené laboratoři je výroba plastových desek neustále kontrolována a rozvíjena. Problémem tak nejsou ani flexibilní úpravy dle vašich speciálních požadavků. Vývoj plastových polotovarů probíhá také ve spolupráci s externími partnery, můžete se tak spolehnout na kvalitu ověřenou certifikáty a osvědčeními.

Plastové desky

V nabídce společnosti najdete plastové desky o tloušťce od 1 do 120 milimetrů v extrudované a lisované kvalitě. Na výběr máte také z různých barev a rozměrů. Samozřejmostí je formátování polotovarů na požadované rozměry. Další možností je pak zhotovení hotových dílů dle vašich údajů a výkresů. Vysoce moderní CNC obráběcí zařízení umožňují výrobu malých i velkých individuálních hotových dílů. Precizní zařízení umožňují výrobu různých geometrií s vysokou přesností.

Vybírejte ze široké nabídky kvalitních produktů a zvolte to pravé. Můžete se spolehnout na krátké dodací lhůty a spolehlivý servis, díky čemuž je Mepla oblíbeným dodavatelem nejen plastových polotovarů.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek