Domů Průmysl Nakladač Locust 903 a další stavební stroje: Využijte praktického pronájmu

Nakladač Locust 903 a další stavební stroje: Využijte praktického pronájmu

-

Jestliže sháníte stavební stroje, neváhejte využít služeb půjčovny. Můžete si tak pronajmout potřebné stroje pouze na potřebnou dobu a neinvestovat zbytečně do pronájmu. V nabídce přitom najdete různé stavební stroje, mezi kterými je například právě nakladač Locust či tandemový vibrační válec.

Nakladač Locust 903

Nakladač Locust 903 je oblíbený hlavně díky pohodlné a prostorné kabině. Kromě toho navíc nabízí nejvyšší silové parametry ve své třídě. Spolehlivý hydraulický systém se skládá ze dvou regulačních čerpadel, dvou hydromotorů a příslušného rozvozu. Hydraulický obvod pojezdu zajišťuje reverzní chod nakladače, řízení nakladače a přenos kroutícího momentu od motoru přes regulační čerpadla a hydromotory do bočních převodovek. Hydraulické válce zajišťují zvedání a spouštění výložníků. Jde o vysoce spolehlivý stroj, který je oblíbenou volbou.

Nakladač Locust 752

Nakladač Locust 752 je předchůdcem modelu s označením 903. I u tohoto modelu se můžete spolehnout na kvalitní vybavení s dlouhou životností. Tento nakladač dosahuje vysokých pracovních výkonů, zejména pro tažné a rypné síly. Ovládací prvky jsou příjemně dostupné a velká kabina zajišťuje komfort při práci. Pokud tedy hledáte jednu z nejlepších možností, neváhejte se zapůjčením tohoto nakladače.

Tandemový vibrační válec

Kromě nakladačů nabízí půjčovna například také tandemový vibrační válec. Ten je využíván pro hutnění živic a různých zemin – pro stavbu silnic, parkovišť a jejich opravy. Ergonomicky řešené pracoviště obsluhy poskytuje komfort. Robustní a spolehlivá konstrukce je praktická, výhodou je také vibrace obou běhounů, jednopákové ovládání a plynulá regulace rychlosti pojezdu vpřed i vzad.

Díky službám půjčovny si můžete stroje pronajmout pouze na potřebnou dobu. Vybírejte ze široké nabídky.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek