Domů Rady a Návody Bazar stavební stroje aneb potřebujete poradit s výběrem?

Bazar stavební stroje aneb potřebujete poradit s výběrem?

-

Jako majitel nebo příslušný řídící pracovník stavební firmy určitě rozhodujete o nákupech a prodeji stavební techniky. Vaší snahou je tak sehnat za výhodnou cenu kvalitní stroje s vynikající spolehlivostí a dlouho životností, což však v dnešní době může být problém. Kvůli nestálé mezinárodní situaci a vysoké inflaci se cena pořízení stavebních strojů šplhá do závratných výšin, takže se ke slovu dostávají bazary stavební techniky a stroje z druhé ruky. 

Na koho se obrátit?

Pokud aktuálně řešíte otázku zakoupení nového stavebního stroje a nechce se vám utrácet za zbrusu novou mašinu, pak specializovaný bazar nabízí elegantní řešení. V jeho portfoliu totiž najdete prakticky všechny stavební stroje. Prodej je navíc zprostředkován zkušenými obchodníky, kteří se v oblasti stavebnictví pohybují několik let. Díky dlouholeté praxi vám dokáží perfektně poradit s výběrem nového stroje, který bude excelovat ve vašich podmínkách.

Univerzální malý nakladač

Malé a kompaktní smykové nakladače představují velmi lukrativní zboží pro jakýkoliv bazar. Stavební stroje značek UNC nebo Locust se totiž vyznačují skvělou spolehlivostí a vysokou životností. Přidejte k tomu obrovskou univerzálnost použití a získáváte stroj, bez kterého už se žádná vámi realizovaná stavba neobejde. Další velkou výhodou smykových nakladačů je jejich relativně nízká pořizovací cena, kterou je navíc možné financovat pomocí leasingu.

Velké kolové rypadlo

Ne všechny stavební firmy realizují stavby ve městech nebo ve stísněných prostorech. Existují společnosti specializující se na velké terénní úpravy, během nichž by malý smykový nakladač určitě neobstál. I v tomto případě však bazar stavebních strojů nabízí řešení, a to kolová rypadla značky Hydrema. Ty jsou díky svým silným motorům a výkonnému hydraulickému čerpadlu schopny přesouvat velké množství zeminy v krátkém čase, což značně zrychlí průběh celé stavby.

Nevíte-li si s koupí stavebního stroje rady, obraťte se na zkušené prodejce ze specializovaného bazaru. Díky mnohaleté praxi je totiž při koupit bagru nebo rypadla nemůže nic zaskočit. 

Mohlo by Vás zajímat

PR článek