Domů Rady a Návody Elektro revize: Bezpečný chod elektrospotřebičů zajistí pravidelné kontroly

Elektro revize: Bezpečný chod elektrospotřebičů zajistí pravidelné kontroly

-

Pokud provozuje elektrospotřebiče, je nutné myslet na jejich pravidelné revize. O ty se postarají odborníci. Kontroly slouží k zajištění bezpečného provozu spotřebičů, což je klíčové pro ochranu zdraví při práci.

Elektro revize Praha

Pražská Revizní je společností s bohatými zkušenostmi nejen v oblasti revizí. Nabízí komplexní služby, mezi které patří právě také elektro revize Praha. Navíc působí po celé České republice, na profesionály se tak můžete obrátit, ať už jste odkudkoliv. Zajistí pro vás profesionální revize v určených termínech, zbaví vás tak starostí a každoročního vzpomínání, zda máte vše v pořádku. Pomohou vám také najít řešení v případě, že revize objeví závady.

Revize elektro

Revize elektro by nejen u spotřebičů měla vždy proběhnout při vydání do provozu. Tato kontrola je nezbytná, další pak následují v určité lhůtě dle skupiny použití elektrospotřebiče. U elektrospotřebičů používaných při administrativní činnosti a ve veřejně přístupných prostorách je lhůta pro revizi 12–24 měsíců. U elektrospotřebičů v průmyslové a řemeslné činnosti ve vnitřních prostorách je lhůta 6–24 měsíců. Pokud jde o elektrospotřebiče používané ve venkovním prostoru, je nutné revizi provést jednou za 3–6 měsíců.

Elektro revize

Elektro revize jsou velmi důležité, jelikož jde o prevenci zranění elektrickým proudem. Pravidelné kontroly zajišťují bezpečí při práci. Každý elektrospotřebič je označen identifikačním číslem. Následně je založena revizní karta. Poté dochází k proměření elektrospotřebičů, naměřené hodnoty jsou zapsány do revizních karet. Profesionálové prověřují chod a správnou funkčnost spotřebiče. Po ukončení revize obdržíte celkovou zprávu o všech revidovaných elektrospotřebičích.

Nepodceňujte význam pravidelných kontrol a obraťte se na profesionály, kteří pro vás zajistí potřebné revize ve vašem objektu.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek