Domů Průmysl Víte, kde najdete kvalitní laserové řezací stroje nebo třeba tabulové nůžky pro...

Víte, kde najdete kvalitní laserové řezací stroje nebo třeba tabulové nůžky pro zpracování plechu?

-

Mít kvalitního dodavatele technologií, které nám pomáhají při výrobě ve strojírenství, je velká výhoda. Pokud takového najdete, zjistíte, že u něj koupíte jen kvalitní a vyzkoušené stroje, které vám pomohou, usnadní práci, jsou rychlé, spolehlivé, přesné, snadno se obsluhují… Záleží samozřejmě kus od kusu, ale všeobecně lze říci, že nejkvalitnější technologie na zpracování plechu najdete na canmet.eu.

Kvalitní laserový řezací stroj

Možná už jste slyšeli o společnosti Eagle z Polska. Je na trhu od roku 2006 a za tu dobu si na trhu právem získala místo mezi nejlepšími výrobci, které můžete ve spojitosti s technologiemi pro strojírenství najít. Díky ní můžete koupit naprosto dokonalé laserové řezací stroje.

Líbit by se vám mohl např. laserový řezací stroj eSmart. Jde o model, který vyniká ekonomičností pro bezproblémové a snadno použitelné lasery. Je zárukou vynikajícího výkonu a malé zastavěné plochy.

Spolehnout se můžete na přímé lineární pohony pro všechny osy X, Y, Z, max. zrychlení 2 G, kompaktní konstrukci, malou zastavěnou plochu, ekologickou automatickou výměnu stolů bez použití hydrauliky, ochranné sklíčko v řezné hlavě až 355 mm nad řezaným materiálem, i komfortní obsluhu, protože přístup k vykládacímu stolu je ze všech stran.

Šikovné tabulové nůžky

U Canmet najdete i různé typy tabulových nůžek. Volit můžete model M-Shear pro plechy o max. tloušťce 4 – 16 mm, SMARTcut a PRIMEcut pro max. tloušťku plechu 2 – 3 mm nebo POWERCUT pro max. tloušťku plechu 5 až 6,3 mm. Liší se i délkou střihu, dráhou dorazu atd.

Tabulové nůžky pracují na principu působení vnějších sil, kdy dochází k postupnému oddělování stříhaného výrobku od základního materiálu.

Více technologií najdete na canmet.eu.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek