Domů Rady a Návody Renovace laku auta: Dopřejte péči exteriéru svého vozidla

Renovace laku auta: Dopřejte péči exteriéru svého vozidla

-

V provozu se běžně stává, že na laku se objeví spousta nečistot a škrábance. Pokud toužíte po opět dokonalém exteriéru, pak se vyplatí investice do renovace laku auta. Profesionálové se postarají o odstranění poškození laku a aplikují ochrannou vrstvu, aby váš lak dlouhodobě vypadal skvěle.

Výběr programu

Renovace laku auta a jeho oživení je nabízeno ve čtyřech různých programech. V každém z nich se liší stupeň odstranění poškození, a hlavně produkt pro ochranu laku. Záleží tak pouze na vás, zda hledáte lehké vyladění laku pro omezení viditelných škrábanců, anebo chcete svému autu dopřát to nejlepší. Nejenže renovací pozvednete vzhled exteriéru na novou úroveň, ale především jde o vyšší zůstatkovou hodnotu vozidla. Investice se tak vyplatí nejen při běžném užívání vozidla.

Čištění a renovace laku

Před samotnou renovací je důležité auto důkladně vyčistit. Prvním krokem je proto vždy detailní ruční mytí pro odstranění nečistot z provozu a zbytků vosků. Následuje mechanická a chemická dekontaminace laku a další čištění. Dále probíhá strojní čištění laku. V závislosti na vybraném programu jde o korekci drobných, nebo středních poškození. Tou nejlepší volbou je pak leštění laku s důrazem na absolutní korekci poškození a optickou čistotu laku.

Ochrana laku

Jakmile je lak vyleštěn, je důležité aplikovat ochrannou vrstvu. Jde o grafenové či keramické nanopovlaky, které pokryjí lak a chrání ho tak před dalšími nečistotami a poškozením. Nejlepší volbou je grafenový povlak Nano Graphene Coating V3. Je perfektně hladký a lesklý, můžete se spolehnout na perfektní vzhled laku. Kromě toho odolává oděru a je také chemicky odolný. S jeho pomocí se nebudete muset dalších sedm let starat o svůj lak, jelikož bude spolehlivě chráněný.

Renovace laku je souborem několika detailingových služeb. Jejich spojením vzniká jedinečný výsledek, díky kterému exteriér vozidla bude vypadat opět jako nový.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek