Domů Rady a Návody Kvalitní tepelná čerpadla jsou ekologická a představují úsporný zdroj topení i chlazení

Kvalitní tepelná čerpadla jsou ekologická a představují úsporný zdroj topení i chlazení

-

Začíná být všeobecně známo, že uspořit za vytápění je možné velmi jednoduše tím, že si koupíme tepelné čerpadlo. Ne všichni mají možnost koupit si kterýkoli z nabízených modelů, respektive za využití všech principů, na kterých mohou fungovat. Ale tepelné čerpadlo pracující na principu vzduch – voda můžeme využívat všichni. Získává totiž teplo pro vytápění a ohřev vody z okolního vzduchu, a ten máme kolem sebe, ať už žijeme na venkově, ve městě, máme kolem zahradu, podzemní vodu, nebo nic z toho.

Tepelné čerpadlo TOSHIBA

Zvolit můžete např. ESTIA tepelné čerpadlo vzduch-voda, jež získává energii ze vzduchu a předává ji do topného systému. Tuto činnost pomáhá plnit úsporně pracující kompresor a ekologické chladivo v okruhu tepelného čerpadla.

K hlavním přednostem tohoto typu tepelného čerpadla patří nízké provozní náklady – plně využívá volně dostupnou a obnovitelnou energii z okolního vzduchu. Postará se o příjemné teplo, připraví teplou vodu nebo ochladí, a to s minimálními provozními náklady.

Je šetrné k životnímu prostředí. Využití vzduchu jako zdroje energie je z hlediska CO2 neutrální a nedochází ke vzniku žádných emisí. Při využití 100 % ekologické elektrické energie z obnovitelných zdrojů je výsledná ekologická stopa nulová.

Zajistí vám maximální komfort, obě vnitřní jednotky nejsou větší než lednička, resp. nástěnná lékárnička. Dají se tak umístit i do malé kuchyně v bytě nebo do technické místnosti.

Nakupte u Granz.cz

Tepelná čerpadla, ale i klimatizace, které jsou právě teď velmi žádané, můžete za příznivé ceny koupit na granz.cz. Klimatizace Toshiba řeší potíž s vedrem v domácnostech i v průmyslu.

I v případě, že vás zajímá vzduchotechnika nebo chladící a mrazicí boxy, jste tady správně. Kvalitní zboží nakoupíte u Granz.cz ve vynikající kvalitě.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek