Domů Rady a Návody Na nko.cz najdete kvalitní a levné pásové brusky na kov i magnetické...

Na nko.cz najdete kvalitní a levné pásové brusky na kov i magnetické vrtačky

-

To, zda máme kvalitní a spolehlivé nářadí, se podepisuje na výsledcích naší práce. S výborným nářadím je totiž radost vykonávat jakoukoli činnost. Jsme totiž výkonnější, přesnější, práce může být snadnější a příjemnější. Hledáte-li nářadí, na které budete pyšní a s nímž budete ve své dílně i u zákazníků maximálně spokojeni, navštivte webové stránky nko.cz.

Žádané pásové brusky na kov

Populární je kupříkladu pásová bruska na kov. K nejprodávanějším stacionárním pásovým bruskám patří brusky PASOVEC od české společnosti N.KO MACHINES. Na nko.cz prodají ročně více než 500 kusů těchto povedených kousků. Jako příslušenství můžete zvolit kvalitní české brusné pásy vyráběné pro tento e-shop v Kolíně. Stejně tak si můžete vybrat pásovou brusku výrobce ALMI, který je z Holandska.

Líbit by se vám mohla např. pásová bruska na kov stolní PÁSOVEC 100, který je 1 rychlostní (400 V). Je používána k efektivnímu a hospodárnému broušení dílů a obrobků z uhlíkových a nerezových ocelí, hliníku a jiných neželezných kovů, ale také jiných materiálů, jako jsou dřevo nebo plasty. K dispozici vám budou dvě pracoviště pro kontaktní a rovinné broušení. Již z výroby je zde integrovaná příprava pro připojení odsávání. Co se týče výměny brusného pásu, je doslova hračkou díky pákovému mechanismu napínání.

Nejlevnější magnetické vrtačky

Také profi magnetické vrtačky najdete na nko.cz. Jsou za výborné ceny ve skvělé kvalitě, a i proto jej tady prodají ročně stovky v rámci ČR a SR. Jádrové vrtání je to, čemu tady rozumí a rádi vám s výběrem vhodného modelu poradí. Koupit si můžete kvalitní kousky značky ALFRA ROTABEST z Německa nebo N.KO MACHINES z Česka.

Většina nabízených magnetických vrtaček je k dispozici ihned, skladem. Co třeba nejlevnější model magnetické vrtačky na našem i slovenském trhu MINI-35? Více na nko.cz.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek