Domů Blog

Elektro revize: Bezpečný chod elektrospotřebičů zajistí pravidelné kontroly

0

Pokud provozuje elektrospotřebiče, je nutné myslet na jejich pravidelné revize. O ty se postarají odborníci. Kontroly slouží k zajištění bezpečného provozu spotřebičů, což je klíčové pro ochranu zdraví při práci.

Elektro revize Praha

Pražská Revizní je společností s bohatými zkušenostmi nejen v oblasti revizí. Nabízí komplexní služby, mezi které patří právě také elektro revize Praha. Navíc působí po celé České republice, na profesionály se tak můžete obrátit, ať už jste odkudkoliv. Zajistí pro vás profesionální revize v určených termínech, zbaví vás tak starostí a každoročního vzpomínání, zda máte vše v pořádku. Pomohou vám také najít řešení v případě, že revize objeví závady.

Revize elektro

Revize elektro by nejen u spotřebičů měla vždy proběhnout při vydání do provozu. Tato kontrola je nezbytná, další pak následují v určité lhůtě dle skupiny použití elektrospotřebiče. U elektrospotřebičů používaných při administrativní činnosti a ve veřejně přístupných prostorách je lhůta pro revizi 12–24 měsíců. U elektrospotřebičů v průmyslové a řemeslné činnosti ve vnitřních prostorách je lhůta 6–24 měsíců. Pokud jde o elektrospotřebiče používané ve venkovním prostoru, je nutné revizi provést jednou za 3–6 měsíců.

Elektro revize

Elektro revize jsou velmi důležité, jelikož jde o prevenci zranění elektrickým proudem. Pravidelné kontroly zajišťují bezpečí při práci. Každý elektrospotřebič je označen identifikačním číslem. Následně je založena revizní karta. Poté dochází k proměření elektrospotřebičů, naměřené hodnoty jsou zapsány do revizních karet. Profesionálové prověřují chod a správnou funkčnost spotřebiče. Po ukončení revize obdržíte celkovou zprávu o všech revidovaných elektrospotřebičích.

Nepodceňujte význam pravidelných kontrol a obraťte se na profesionály, kteří pro vás zajistí potřebné revize ve vašem objektu.

Prodej firmy: Svěřte podnikání do zkušených rukou

0

Pokud jste se rozhodli, že nastal čas na prodej firmy, může být složité s procesem prodeje začít. Je třeba vyřešit mnoho formalit a detailů. Odborný poradce vám pomůže najít vhodného zájemce a vyřeší formality a nástrahy prodeje.

Prodej zavedené firmy

Pokud vaše firma nemá nástupce, či si jednoduše už chcete odpočinout, prodej firmy je tím pravým krokem. Ve spolupráci s profesionály snadno najdete ideálního nového majitele, který bude pokračovat ve vašich vizích. Prodej aktivních firem je vždy založen na vašich ambicích. Ať už vám jde o cenu, kterou dostanete, či vám záleží na tom, jak bude firma pokračovat, či aby vaši lidé nepřišli o práci. I když je firma na prodej, můžete rozhodnout, jak bude vypadat její budoucnost.

Výběr protistrany

Aktivní firmy na prodej jsou často vyhledávané, připravená je tak řada potenciálních zájemců. Odborný poradce vám nabídne výběr investorů. Třeba i těch, které jste původně nevytipovali, či kteří se vám nezdáli vhodní. Díky bohatým zkušenostem se můžete spolehnout, že vám profesionálové pomohou najít to nejlepší řešení. Zájemci jsou vybíráni ze široké databáze, jistě tak společně najdete ideálního kandidáta, který bude pokračovat ve vašem byznysu.

Rychlý proces

Jednou z velkých výhod, pokud se rozhodnete spolupracovat s odborníky, je rychlost prodeje. Ta je totiž klíčová, pro prosperitu firmy i úspěch prodeje. Není proto důvod otálet a zdržovat se formalitami. Namísto toho se obraťte na profesionály, kteří vás provedou krok po kroku celým prodejem. Již během několika týdnů tak můžete jednat s vybraným investorem, přičemž během pár měsíců můžete uzavřít smlouvu o prodeji.

Ušetřete svůj čas a energii a nechte starosti odborníkům. Ti je zvládnou s klidem profesionálů, společně najdete to pravé řešení pro vaši firmu.

Výroba plastů: Rozmanitá nabídka plastových polotovarů

0

Plastové polotovary, desky a hotové díly jsou používány v řadě různých odvětví nejen průmyslu. Díky široké nabídce najdete to pravé, co potřebujete. Všechny výrobky jsou ve vysoké kvalitě a bezpečné.

Výroba plastů

Výroba plastů je udržována na špičkové úrovni. Proces je neustále inovován na základě dlouholetých zkušeností a lze ho snadno přizpůsobit rozmanitým požadavkům klientů. Receptury obsahují výhradně stabilizační aditiva. Nenajdete v nich těžké kovy, změkčovadla, freony, silikon, PCB. Produkty jsou tak nezávadné pro potraviny a vhodné pro pitnou vodu. Spolehlivý výrobce plastových desek vám nabídne ty nejlepší produkty ve vysoké kvalitě.

Výrobce plastů

Spolehlivý výrobce plastů, který vám dodá potřebné výrobky, je rozhodně společnost Mepla s.r.o. Díky dobře vybavené laboratoři je výroba plastových desek neustále kontrolována a rozvíjena. Problémem tak nejsou ani flexibilní úpravy dle vašich speciálních požadavků. Vývoj plastových polotovarů probíhá také ve spolupráci s externími partnery, můžete se tak spolehnout na kvalitu ověřenou certifikáty a osvědčeními.

Plastové desky

V nabídce společnosti najdete plastové desky o tloušťce od 1 do 120 milimetrů v extrudované a lisované kvalitě. Na výběr máte také z různých barev a rozměrů. Samozřejmostí je formátování polotovarů na požadované rozměry. Další možností je pak zhotovení hotových dílů dle vašich údajů a výkresů. Vysoce moderní CNC obráběcí zařízení umožňují výrobu malých i velkých individuálních hotových dílů. Precizní zařízení umožňují výrobu různých geometrií s vysokou přesností.

Vybírejte ze široké nabídky kvalitních produktů a zvolte to pravé. Můžete se spolehnout na krátké dodací lhůty a spolehlivý servis, díky čemuž je Mepla oblíbeným dodavatelem nejen plastových polotovarů.

Nakladač Locust 903 a další stavební stroje: Využijte praktického pronájmu

0

Jestliže sháníte stavební stroje, neváhejte využít služeb půjčovny. Můžete si tak pronajmout potřebné stroje pouze na potřebnou dobu a neinvestovat zbytečně do pronájmu. V nabídce přitom najdete různé stavební stroje, mezi kterými je například právě nakladač Locust či tandemový vibrační válec.

Nakladač Locust 903

Nakladač Locust 903 je oblíbený hlavně díky pohodlné a prostorné kabině. Kromě toho navíc nabízí nejvyšší silové parametry ve své třídě. Spolehlivý hydraulický systém se skládá ze dvou regulačních čerpadel, dvou hydromotorů a příslušného rozvozu. Hydraulický obvod pojezdu zajišťuje reverzní chod nakladače, řízení nakladače a přenos kroutícího momentu od motoru přes regulační čerpadla a hydromotory do bočních převodovek. Hydraulické válce zajišťují zvedání a spouštění výložníků. Jde o vysoce spolehlivý stroj, který je oblíbenou volbou.

Nakladač Locust 752

Nakladač Locust 752 je předchůdcem modelu s označením 903. I u tohoto modelu se můžete spolehnout na kvalitní vybavení s dlouhou životností. Tento nakladač dosahuje vysokých pracovních výkonů, zejména pro tažné a rypné síly. Ovládací prvky jsou příjemně dostupné a velká kabina zajišťuje komfort při práci. Pokud tedy hledáte jednu z nejlepších možností, neváhejte se zapůjčením tohoto nakladače.

Tandemový vibrační válec

Kromě nakladačů nabízí půjčovna například také tandemový vibrační válec. Ten je využíván pro hutnění živic a různých zemin – pro stavbu silnic, parkovišť a jejich opravy. Ergonomicky řešené pracoviště obsluhy poskytuje komfort. Robustní a spolehlivá konstrukce je praktická, výhodou je také vibrace obou běhounů, jednopákové ovládání a plynulá regulace rychlosti pojezdu vpřed i vzad.

Díky službám půjčovny si můžete stroje pronajmout pouze na potřebnou dobu. Vybírejte ze široké nabídky.

Jaké jsou funkce samolepicích etiket

0

Samolepicí etikety slouží k označení výrobků prodávaných prostřednictvím obchodních řetězců. Jejich zadní plocha je pokryta lepicí vrstvou, takže je můžete umístit na jakýkoli výrobek a povrch – látka, kov, dřevo, plast.

Samolepící etikety jsou důležitou součástí brandingu. Výrobci na ně umisťují logo společnosti a název značky. Díky tomu etiketa slouží k propagaci značky mezi potenciálními kupci a pomáhá zvyšovat prodej.

V obchodě se nejvíce používají samolepicí etikety. Používají se k označování různého zboží: oděvů, výrobků, parfémů, domácí chemie, stavebního a domácího zboží, výrobků pro péči o automobily, sportu a kojenecké výživy.

Jsou definovány vlastnosti designu samolepicích etiket, vycházející z charakteristik výroby. Výrobce tedy v závislosti na fyzikálních parametrech výrobku volí materiál, tvar a další vlastnosti samolepicích fólií. Tento přístup zajišťuje zachování jejich výkonu po celou dobu životnosti.

Hlavní funkce etiket

Samolepicí etikety jsou účinným marketingovým nástrojem. Slouží jako nositel firemního stylu, zlepšuje povědomí o značce a zvyšuje loajalitu zákazníků. Jejich funkce se ale neomezují pouze na reklamu: samolepicí etiketa je také jedním z prostředků ochrany zboží před paděláním.

Další důležitou úlohou etikety je informovat kupujícího o hlavních vlastnostech produktu. Výrobce na etiketu uvádí řadu informací včetně složení, data výroby, data spotřeby a pravidel skladování.

Často je zde tolik informací, že je nelze umístit na povrch lepidla. Zmenšením písma se text stane zcela nečitelným. Aby nedošlo ke zhoršení vnímání informací, nabízejí výrobci vícevrstvé knihy. Skládají se z několika stránek, což vám umožňuje sdělit spotřebiteli všechny potřebné informace. Pokud je to nepohodlné nebo nevhodné, můžete na štítek umístit QR kód. Hlavním úkolem etikety je ale upoutat pozornost potenciálních kupců.

Vzhled samolepky by měl zákazníka motivovat k nákupu a jeho opakování v budoucnu, proto si designéři dali při návrhu etikety za úkol, aby byla co nejvíce rozpoznatelná mezi produkty jedné produktové skupiny a vyvolávala příjemné asociace ve cílová skupina.

Čím složitější je design, tím složitější je etiketa. Nejlepší řešení je samolepicí, zdobené hologramem. Díky tomu se etiketa stává další ochranou proti padělání!


Etikety, štítky, a označení můžete koupit na kutilmarket.cz


Německá společnost LANXESS představuje na veletrhu Battery Show 2022 pokročilé materiály pro elektromobilitu

0
 • Produkty a řešení pro oblast lithium-iontových baterií
 • High-tech termoplasty pro vysokonapěťové bateriové kryty
 • Iontoměničové pryskyřice využité při recyklaci baterií

Společnost LANXESS se opět představí na veletrhu Battery Show ve Stuttgartu. Jedná se o největší evropský veletrh, na němž jsou představovány nejmodernější technologie a výrobní postupy pro baterie do elektrických a hybridních vozidel. LANXESS nabízí v této oblasti celou řadu klíčových surovin, mezi něž patří suroviny pro katodové materiály a elektrolyty, iontoměničové pryskyřice, zpomalovače hoření a chladící kapaliny.

Další důležitou oblastí výrobků jsou vysoce výkonné termoplasty pro komponenty baterií, elektrických pohonných jednotek a nabíjecí infrastruktury. „Naše společnost se prezentuje jako udržitelný a spolehlivý dodavatel materiálů pro evropské výrobce baterií. Naším cílem je mimo jiné dalé snížit ekologickou stopu elektromobilů,” říká Dr. Martin Saewe ze společnosti LANXESS.

Kryty vysokonapěťových baterií z plastu

Na veletrhu představí LANXESS také svou řadu produktů pro tepelný management baterií a nabíjecích stanic. Mezi exponáty budou velmi tuhé, bezhalogenové, nehořlavé vysokonapěťové konektory pro baterie a sériově vyráběný kryt pro nabíječku baterií z vysoce pevného a tuhého materiálu Durethan BKV50H3.0. Lákadlem veletrhu bude vysokonapěťový bateriový kryt vyrobený z termoplastů, konkrétně ze směsi polyamidu 6 Durethan B24CMH2.0. Obsahuje take výstužné prvky kompozitu Tepex, což eliminuje potřebu kovových konstrukčních prvků. Vyvinut byl ve spolupráci s partnerem Kautex Textron, který měl na starost součástky a výrobní proces. Společnost LANXESS byla zodpovědná za dodaný materiál.

Přímé chlazení baterie

Při rychlém nabíjení baterií vzniká značné množství tepla. Toto teplo lze účinně odvádět přímým chlazením baterie pomocí ponorných chladících kapalin. Společnost LANXESS nabízí k tomuto účelu řadu kapalin. Příkladem můžou být estery fosforu, které nevodí elektřinu a jsou vysoce odolné proti hoření, což přispívá ke zvýšení bezpečnosti baterií při rychlonabíjení. Díky těmto produktům společnost LANXESS v současné době rozšiřuje své odborné znalosti v oblasti tepelných kapalin.

Další faze projektu těžby lithia

LANXESS má dobrou výchozí pozici pro uspokojení celosvětově rostoucí poptávky po lithiu, které je používáno na výrobu chemických látek pro baterie. Do další fáze totiž vstupuje projekt společnosti v americkém Arkansasu, který se zaměřuje na komerční a udržitelnou těžbu lithia. V rámci tohoto projektu spolupracuje LANXESS se společností Standard Lithium Ltd. a využívá inovativní proces vyvinutý touto kanadaskou společností. Během procesu dochází k udržitelné extrakci vysoce čistého uhličitanu lithného ze solanky, která se využívá také pro výrobu bromu. Po dvacetiměsíčním pilotním provozu je dalším krokem zahájení studie pro výstavbu prvního průmyslového závodu s cílem posoudit ekonomickou životaschopnost a technickou proveditelnost výroby.

Prospěšná recyklace baterií

Iontoměničové pryskyřice značky Lewatit se již dlouho používají při zpracování rud k extrakci niklu a kobaltu pro baterie, a také k čištění lithiových solanek. „Pro iontoměničové pryskyřice si umíme představit další využití, a to sice recyklaci lithium-iontových baterií. Pracujeme na pryskyřicích Lewatit, které lze použít k extrakci a čištění cenných materiálů (lithia, niklu, kobaltu nebo manganu) z černé hmoty vznikající při recyklaci, aby mohly být znovu použity pro nové katodové materiály,“ vysvětluje Dr. Saewe.

Battery Show Europe se bude konat 28.-30. června 2022 ve stuttgartském veletržním centru. LANXESS najdete v hale 10 (stánek č. 10-E80).

Podrobnější informace o portfoliu produktů LANXESS pro elektromobilitu naleznete na https://lanxess.com/en/Products-and-Solutions/Focus-Topics/LANXESS-e-Mobility.

Kvalitní tepelná čerpadla jsou ekologická a představují úsporný zdroj topení i chlazení

0

Začíná být všeobecně známo, že uspořit za vytápění je možné velmi jednoduše tím, že si koupíme tepelné čerpadlo. Ne všichni mají možnost koupit si kterýkoli z nabízených modelů, respektive za využití všech principů, na kterých mohou fungovat. Ale tepelné čerpadlo pracující na principu vzduch – voda můžeme využívat všichni. Získává totiž teplo pro vytápění a ohřev vody z okolního vzduchu, a ten máme kolem sebe, ať už žijeme na venkově, ve městě, máme kolem zahradu, podzemní vodu, nebo nic z toho.

Tepelné čerpadlo TOSHIBA

Zvolit můžete např. ESTIA tepelné čerpadlo vzduch-voda, jež získává energii ze vzduchu a předává ji do topného systému. Tuto činnost pomáhá plnit úsporně pracující kompresor a ekologické chladivo v okruhu tepelného čerpadla.

K hlavním přednostem tohoto typu tepelného čerpadla patří nízké provozní náklady – plně využívá volně dostupnou a obnovitelnou energii z okolního vzduchu. Postará se o příjemné teplo, připraví teplou vodu nebo ochladí, a to s minimálními provozními náklady.

Je šetrné k životnímu prostředí. Využití vzduchu jako zdroje energie je z hlediska CO2 neutrální a nedochází ke vzniku žádných emisí. Při využití 100 % ekologické elektrické energie z obnovitelných zdrojů je výsledná ekologická stopa nulová.

Zajistí vám maximální komfort, obě vnitřní jednotky nejsou větší než lednička, resp. nástěnná lékárnička. Dají se tak umístit i do malé kuchyně v bytě nebo do technické místnosti.

Nakupte u Granz.cz

Tepelná čerpadla, ale i klimatizace, které jsou právě teď velmi žádané, můžete za příznivé ceny koupit na granz.cz. Klimatizace Toshiba řeší potíž s vedrem v domácnostech i v průmyslu.

I v případě, že vás zajímá vzduchotechnika nebo chladící a mrazicí boxy, jste tady správně. Kvalitní zboží nakoupíte u Granz.cz ve vynikající kvalitě.

Víte, kde najdete kvalitní laserové řezací stroje nebo třeba tabulové nůžky pro zpracování plechu?

0

Mít kvalitního dodavatele technologií, které nám pomáhají při výrobě ve strojírenství, je velká výhoda. Pokud takového najdete, zjistíte, že u něj koupíte jen kvalitní a vyzkoušené stroje, které vám pomohou, usnadní práci, jsou rychlé, spolehlivé, přesné, snadno se obsluhují… Záleží samozřejmě kus od kusu, ale všeobecně lze říci, že nejkvalitnější technologie na zpracování plechu najdete na canmet.eu.

Kvalitní laserový řezací stroj

Možná už jste slyšeli o společnosti Eagle z Polska. Je na trhu od roku 2006 a za tu dobu si na trhu právem získala místo mezi nejlepšími výrobci, které můžete ve spojitosti s technologiemi pro strojírenství najít. Díky ní můžete koupit naprosto dokonalé laserové řezací stroje.

Líbit by se vám mohl např. laserový řezací stroj eSmart. Jde o model, který vyniká ekonomičností pro bezproblémové a snadno použitelné lasery. Je zárukou vynikajícího výkonu a malé zastavěné plochy.

Spolehnout se můžete na přímé lineární pohony pro všechny osy X, Y, Z, max. zrychlení 2 G, kompaktní konstrukci, malou zastavěnou plochu, ekologickou automatickou výměnu stolů bez použití hydrauliky, ochranné sklíčko v řezné hlavě až 355 mm nad řezaným materiálem, i komfortní obsluhu, protože přístup k vykládacímu stolu je ze všech stran.

Šikovné tabulové nůžky

U Canmet najdete i různé typy tabulových nůžek. Volit můžete model M-Shear pro plechy o max. tloušťce 4 – 16 mm, SMARTcut a PRIMEcut pro max. tloušťku plechu 2 – 3 mm nebo POWERCUT pro max. tloušťku plechu 5 až 6,3 mm. Liší se i délkou střihu, dráhou dorazu atd.

Tabulové nůžky pracují na principu působení vnějších sil, kdy dochází k postupnému oddělování stříhaného výrobku od základního materiálu.

Více technologií najdete na canmet.eu.

Renovace laku auta: Dopřejte péči exteriéru svého vozidla

0

V provozu se běžně stává, že na laku se objeví spousta nečistot a škrábance. Pokud toužíte po opět dokonalém exteriéru, pak se vyplatí investice do renovace laku auta. Profesionálové se postarají o odstranění poškození laku a aplikují ochrannou vrstvu, aby váš lak dlouhodobě vypadal skvěle.

Výběr programu

Renovace laku auta a jeho oživení je nabízeno ve čtyřech různých programech. V každém z nich se liší stupeň odstranění poškození, a hlavně produkt pro ochranu laku. Záleží tak pouze na vás, zda hledáte lehké vyladění laku pro omezení viditelných škrábanců, anebo chcete svému autu dopřát to nejlepší. Nejenže renovací pozvednete vzhled exteriéru na novou úroveň, ale především jde o vyšší zůstatkovou hodnotu vozidla. Investice se tak vyplatí nejen při běžném užívání vozidla.

Čištění a renovace laku

Před samotnou renovací je důležité auto důkladně vyčistit. Prvním krokem je proto vždy detailní ruční mytí pro odstranění nečistot z provozu a zbytků vosků. Následuje mechanická a chemická dekontaminace laku a další čištění. Dále probíhá strojní čištění laku. V závislosti na vybraném programu jde o korekci drobných, nebo středních poškození. Tou nejlepší volbou je pak leštění laku s důrazem na absolutní korekci poškození a optickou čistotu laku.

Ochrana laku

Jakmile je lak vyleštěn, je důležité aplikovat ochrannou vrstvu. Jde o grafenové či keramické nanopovlaky, které pokryjí lak a chrání ho tak před dalšími nečistotami a poškozením. Nejlepší volbou je grafenový povlak Nano Graphene Coating V3. Je perfektně hladký a lesklý, můžete se spolehnout na perfektní vzhled laku. Kromě toho odolává oděru a je také chemicky odolný. S jeho pomocí se nebudete muset dalších sedm let starat o svůj lak, jelikož bude spolehlivě chráněný.

Renovace laku je souborem několika detailingových služeb. Jejich spojením vzniká jedinečný výsledek, díky kterému exteriér vozidla bude vypadat opět jako nový.

Jaké jsou typy internetových půjček?

0

Neodkladné útraty nás nutí porozhlédnout se po finančních produktech dostupných na trhu. Čím se obecně při hledání řídíme? Dotazy uživatelů internetu se různí a týkají se mnoha oblastí. Jednou z prvních otázek na horké lince je, jaké typy půjček jsou dostupné přes internet. Jaké jsou tedy typy půjček přes internet a jaké otázky se v tomto ohledu nejčastěji objevují, odpovíme níže.

Co je to vlastně půjčka?

Než se pustíme do vysvětlení, jaké existují typy půjček přes internet, vysvětlíme si, co to vlastně půjčka je. Půjčka je finanční produkt nabízený především nebankovními institucemi. Dá se ale nasmlouvat i s rodinou a přáteli nebo i cizími lidmi – i takové nabídky najdeme na internetu. Před tím vás však varujeme, může se stát, že se stanete obětí nepoctivého věřitele.

Půjčky upravuje občanský zákoník a zákon o spotřebitelském úvěru. Zajímavé je, že půjčka se také nemusí týkat jen peněz, ale i druhově specifického zboží.

Jak charakterizovat půjčku přes internet

Půjčka přes internet se v podstatě neliší od „obyčejné“ půjčky uzavřené v sídle společnosti. Hlavní rozdíl spočívá v distribučním kanálu a způsobu uzavření – tedy přes internet. Půjčka přes internet se v posledních letech těší velké oblibě. Za původ její atraktivity se považuje její obrovská dostupnost (můžeme o ni požádat odkudkoli na světě), rychlost získání (někdy je to jen několik hodin) a snadnost získání (nepotřebujeme hromadu dokumentů a certifikátů).

Typy internetových půjček

Půjčky přes internet lze rozčlenit podle několika faktorů, které je odlišují. Prvním takovým kritériem může být zdroj úvěru. Můžeme využít:

 • soukromé osoby inzerující samy sebe online (spíše nebezpečný způsob získávání finančních prostředků)
 • sociální půjčky na speciálních portálech
 • nebankovní instituce (nejznámější a nejspolehlivější zdroj finančních prostředků)

Typy půjček přes internet můžeme rozdělit i podle délky splácení:

 • krátkodobé půjčky, tzv. půjčky před výplatou
 • střednědobé a dlouhodobé úvěry (splácení několik měsíců až několik let)

Další rozdělení souvisí s dokumenty potřebnými k získání úvěru:

 • půjčky na OP – spíše malé částky, vyžadující dobrou úvěrovou historii
 • půjčky s úplnou dokumentací – výpis o výdělcích, vyžadující bonitu a dobrou úvěrovou historii, u vyšších částek
 • půjčky bez registru – věřitel nekontroluje úvěrovou historii a zahrnuje i nižší částky

Typem půjček přes internet, které bude spotřebitel nejčastěji řešit, je půjčka ihned neboli rychlá půjčka. Výběr vhodného finančního produktu závisí především na našich finančních možnostech, částce, o kterou budeme žádat a způsobu splácení závazku.

Pokud chceme rychlou půjčku na malou částku, využijeme půjčku ihned. Na druhou stranu, pokud naše potřeba vyžaduje větší hotovost, střednědobá půjčka bude atraktivnější.

Nejnovější články