Domů Rady a Návody Není krabice jako krabice

Není krabice jako krabice

-

Bez krabic a podobného obalového materiálu se dnes neobejde celá řada podnikatelských aktivit. Jaké v tomto segmentu existují možnosti?

Krabice nacházejí své využití v logistice i stěhování. Využívají je kurýrní služby, provozovatelé skladů, podnikatelé i soukromé osoby. Nutné jsou všude, kde je nutné ochránit jejich obsah před poškození. Nabízejí se krabice s víkem, klopové, rychlouzavíratelné i papírové tubusy. Jaký obalový materiál zvolit?

Klasické krabice s víkem

Pro převoz zboží různého charakteru slouží klasické kartonové krabice s víkem a pevným dnem bez jakýchkoliv spárů. Boční strany jsou opatřené dvojitou vrstvou lepenky, která obsah krabice maximálně ochrání před deformací. Proto je možné v těchto krabicích převážet i křehké zboží, jako je sklo či porcelán. Stejně jako menší nábytek a produkty řemeslné výroby. Pevné dno zase umožňuje transport zboží vyšších váhových kategorií.

Klopové krabice

Vůbec nejrozšířenější krabicí na trhu je klopová, pro niž je typické její uzavírání pouze z jedné vrchní strany. Klopové krabice jsou vhodné do provozoven s větším obratem balených produktů, jako jsou e-shopy a přebalovací centra. V rozloženém stavu jsou velmi skladné a jejich složení je otázkou několika mála vteřin.

Krabice box-on-demand

Na e-shopu box48.cz jsou k sehnání mání klopové krabice box-on-demand vyrobené z nekonečné lepenky, která umožňuje přizpůsobení rozměru krabice přímo na míru obsahu zásilky. Tuto krabici si zkrátka vymodelujete k obrazu svému.

Papírové tubusy

Kalendáře, plakáty, tiskoviny a jiné dlouhé zásilky před znečištěním, vlhkostí i mechanickým poškozením dokonale ochrání papírové tubusy. V nabídce jsou tubusy hranaté i oválné, všechny opatření plastovými víčky.

Obalový materiál na míru

Potřebujete obalový materiál nadstandardního rozměru? Na box48.cz vám ho vyrobí na míru. Z kvalitní pevné lepenky na stroji značky PANOTEC, který umožňuje připravit krabice na míru od 1 kusu do 48 hodin, ale hlavně také bez dalších dodatečných nákladů na výsekové nástroje.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek