Domů Rady a Návody Čištění DPF filtrů – moderní technologie čištění se špičkovými výsledky

Čištění DPF filtrů – moderní technologie čištění se špičkovými výsledky

-

Čištění DPF filtrů nabízí dostupné a efektivní řešení, jak získat filtr pevných částic ve skvělém stavu. Díky moderním technologiím je umožněna regenerace filtrů, které tak získávají téměř původní výkon jako nové filtry.

Čištění DPF filtrů

Metody čištění DPF filtrů mohou být různé. Ovšem technologie značně postoupila a mezi nejoblíbenější způsoby nyní patří hydrodynamické čištění. To totiž dokáže obnovit výkon filtru až na původních 100 %. Jde tak o nejrozšířenější metodu regenerace filtrů. Je využívána hydrodynamická síla turbulentního vodního proudu a síla impulsu kompresorem stlačeného vzduchu. Vnější tlak uvádí do pohybu kapalinu, přičemž musí překonat tlakovou ztrátu v kanálcích filtru.

Čištění filtrů pevných částic

Profesionálové nabízí čištění filtrů pevných částic na počkání. Demontáž a montáž filtru probíhá v partnerském servisu, vy to tak budete mít bez starostí. Nabízí se i druhá varianta – do servisu můžete poslat pouze samotný filtr, který bude po vyčištění zaslán zpět. Celý proces probíhá bez mechanického narušení obalu, tedy řezání a svařování. Nedochází k poškození katalytického povlaku kazety filtru. Čištění filtrů lze využít u automobilů, kamionů, autobusů i průmyslových strojů. 

Čištění DPF

Skvělé výsledky čištění DPF filtrů normy EURO 6 nabízí patentovaný inovativní adaptér. Tyto filtry jsou využívány v kamionech, autobusech, vysokozdvižných plošinách a různých strojích. Regenerace filtru je tak možná u každého vozidla, přičemž jde o spolehlivé, bezpečné a efektivní řešení. Navíc získáte také záruku na 2 roky nebo 100 000 kilometrů. Čištění tak nabízí dostupný filtr pevných částic, na který se můžete spolehnout.

Čištění DPF filtrů na počkání je praktické a ušetří vám mnoho starostí. Nemusíte tak utrácet za nový filtr pevných částic.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek