Domů Průmysl Nabízíme výbavu pro každého elektrotechnika

Nabízíme výbavu pro každého elektrotechnika

-

Jste-li elektrotechnik, jistě ke své práci používáte měřicí přístroje, bez nichž se ve výkonu své profese neobejdete. Přístrojů je dlouhá řada, s jejich pořizováním si však již nebudete muset dělat velkou hlavu. V internetovém obchodě společnosti Micronix najdete vše na jednom místě, ať už potřebujete koupit přístroje pro měření elektrických veličin, přístroje pro revizní techniky, přístroje pro měření neelektrických veličin, termokamery či pyrometry.

Základní výbava

Základní výbavou téměř každého, kdo se pohybuje v oblasti elektrotechniky, je multimetr, s jehož pomocí je možné měřit elektrický odpor, napětí, proud a řadu dalších veličin. Základní multimetr poskytuje funkce ampérmetru, voltmetru a ohmmetru, avšak s technologicky pokročilejšími přístroji, které jsou v internetovém obchodě k dostání, zvládnete měřit také například frekvenci či kapacitu.

Často vyhledávaný je osciloskop pro měření elektrických signálů, které se podílí na stabilitě celého systému a na jeho případných odchylkách. Vedle osciloskopů také nabízíme širokou řadu přístrojů pro další vyhodnocení, jako jsou spektrální analyzátory, případně také generátory signálů a funkcí a také elektronicky řízené zdroje a zátěže.  Uvedené přístroje jsou k dostání  jak v analogové, tak i digitální formě. Podrobnější parametry je možné prozkoumat u konkrétních nabízených produktů.

Potřebujete-li zjistit únik tepla, provozní stav motorů a kompresorů či kvalitu mechanického připojení elektrického vedení, bude nutné vidět infračervené záření sledovaného tělesa. K tomu dobře poslouží termokamera, která je schopna pořídit termogram – tedy infračervený snímek. V e-shopu micronix.cz  seženete jak základní kapesní termokamery, tak i ty opravdu profesionální s rozlišením 320 x 240 px.

V neposlední řadě si také můžete obstarat wattmetr a analyzátor sítě. Wattmetr je schopen zjistit například spotřebu, kterou k běžnému chodu využívají Vaše spotřebiče, analyzátor sítě zas kvalitu dodávané elektřiny, případné nedodržení úrovně napětí či podíl dodávky jalové elektřiny a tím ztrátu výkonu a příslušné náklady. Pokročilé funkce některých z nich dokáží vyhodnocovat spotřebu přímo v korunách.

Pro kontrolu a bezpečnost elektrických zařízení je pak k dispozici široká škála nejrůznějších testerů a revizních přístrojů.

Proč nakupovat na micronix.cz

V internetovém obchodě naleznete přístroje mnoha renomovaných značek, které jsou prověřeny dlouholetým užíváním spokojených elektrikářů, pracovníků údržby, revizních techniků, školních a vývojových pracovišť a dalších.

Micronix vždy zajistí záruční a v případě potřeby pozáruční servis, kalibraci, technickou podporu a poradenství všeho druhu.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek